חינוך לתיאטרון ומתיאטרון לחינוך

מגיל 5 ועד כיתה יב'

הסניפים שלנו

הסטודיו הוותיק

טרומן 10 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

הסניף החדש במתחם הקופסה בקניון כפר סבא הירוקה

רפפורט 3 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

חינוך לתיאטרון – תיאטרון לחינוך

חינוך לתיאטרון - תיאטרון לחינוך

לא כל אחד יכול להיות שחקן, אבל כל אחד צריך ללמוד משחק וגם יכול. לימודי משחק זה המפתח לחיים – בימת הנוער כפר סבא כמודל.

התיאטרון דומה לעוגת חתונה, הקומה הראשונה היא הבסיס הגדול, זהו העולם הרחב, הקומה השניה – האמצעית היא הסביבה הקרובה שלך, והקומה השלישית הקרובה לעין עליה מונחת בובת החתן כלה היא עולם התיאטרון, הבמה שרואים בה הכל ואי אפשר לברוח ממנה, זאת המציאות.

הסטודיו למשחק בימת הנוער קיים כבר מעל ל 21 שנים ועברו בו במהלך השנים אלפי בני נוער כאשר במסגרת חוג התיאטרון לילדים וגם לנוער עלו מאות הצגות על במות שונות בארץ.

טוביה גלבר שברקורד שלו סרטים ידועים כמו אוונטי פופולו, חולה אהבה משיכון ג’ , הצגות בתיאטראות המובילים בישראל אומר: “את דרך התיאטרון קבלתי ממורי ורבי ניסן נתיב, הוא שהטמיע בי את אהבת המשחק, את הרצון, את קבלת האחר, הפתיחות, הביטוי האישי וכמובן את יכול המשחק וההתפתחות האישית בתחום” ” את נתיבו של נתיב אני מורי עכשיו לתלמידי ומייצר בעצמי כיוון חדש שביסודו משחק וחינוך השזורים זה בזה ללא הפרד”.

טוביה מצטט את דבריה של תלמידה שלו ” לא משנה באיזה מצב רוח אני באה לסטודיו אני תמיד יוצאת אחרת” טוביה מסביר שהתיאטרון הוא בעצם דרך חינוכית ללא קשר אם המשתתף הוא רוצה להיות שחקן או לא הילדים ובני הנוער לומדים להיפתח ולהתמודד עם מצבים שקודם לא העזו. ההורים רואים  בבימת הנוער במה להתפתחות הילד מגן חובה ועד כיתה יב’, טובי הבמאים עובדים בבימת הנוער ואנו פוגשים את מיטב השחקנים בישראל לסדנאות העשרה.

ולסיכום אומר טוביה: “סדנת תיאטרון היא מקפצה נהדרת לחיים ולא משנה מה תיהיה – שחקן, אדריכל, כדורגלן, איש הייטק מורה או שרברב” 

הפעילות בבימת הנוער זה כמו תנועת נוער לתיאטרון בה המוטו הוא חינוך לערכים לצד לימוד משחק על כל גווניו.

 

להרשמה לשנה החדשה ופרטים נוספים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן