עדכון בימת הנוער 14/4/20 - bimatnoar

מגיל 5 ועד כיתה יב'

הסניפים שלנו

הסטודיו הוותיק

טרומן 10 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

הסניף החדש במתחם הקופסה בקניון כפר סבא הירוקה

רפפורט 3 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

עדכון בימת הנוער 14/4/20

הורים יקרים,

ברצוננו לאחל חג שמח בתקווה גדלה שבקרוב נצא מבידוד לחרות.

אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאתגרת לכולנו, אך כמו שנהוג לומר בתיאטרון “ההצגה חייבת להמשך” והיא אכן תמשך עד אשר יעלו הצגות הסיום גם אם זה יהיה בחודש ספטמבר. חשוב לנו שהילדים יפנימו שבחיים לא מוותרים, לא על התהליך ולא על התוצאה. ולכן הילדים יגיעו לקו הסיום בכבוד וייחוו הצלחה !

אנו מבקשים להודות לצוות המורים, שכולם ללא יוצא מן הכלל נרתמו למעבר ללימודים בזום למרות שמדובר במשימה מאוד מאתגרת אשר דורשת עבודה כפולה כפל כפליים, במיוחד בתיאטרון אשר דורש ריכוז מקסימלי על מנת לנהל חזרה במשך שעות רצופות מביתם בזמן שהמשפחות שלהם איתם בבית.

אנחנו מבקשים להודות לכם ההורים על שיתוף הפעולה והמילים החמות לאורך התקופה והחיזוקים המרגשים שאותם אנחנו מקבלים מכם מידי יום. תודה ענקית !

החזרות בזום הן קריטיות לסוף השנה וברגע שנחזור כל תלמיד ידע את תפקידו בצורה הטובה ביותר ובנוסף, החזרות שומרות לילדים שלנו על שגרת עבודה לקראת העמדה של ההצגה על הבמה החיה.

כאשר נחזור ללימודים הפרונטלים נגביר מאוד את מערך החזרות ותיהיה תוספת מסיבית של חזרות כמובן ללא תשלום נוסף. ההצגות תעלנה! כל קבוצה בזמן הנכון לה.

לגבי תשלום חודש אפריל – אנחנו רוצים להזכיר ולהבהיר שמי ששילם בצ’קים, התשלום עובר לחודש אוגוסט. כל מי ששילם באשראי, לא תיהיה גביה נוספת עבור החזרות אשר יושלמו בהמשך במסגרת תגבורי החזרות לקראת ההצגות.

מי שעוד לא ראה את הברכה של צוות הסטודיו למשפחות ניתן לראות בווידאו המצורף:

בברכת חג שמח 

מאיתנו צוות בימת הנוער

להרשמה לשנה החדשה ופרטים נוספים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני