מורים - בימת הנוער כפר סבא הסטודיו למשחק לילדים, נוער ומבוגרים

מגיל 5 ועד כיתה יב'

הסניפים שלנו

הסטודיו הוותיק

טרומן 10 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

הסניף החדש במתחם הקופסה בקניון כפר סבא הירוקה

רפפורט 3 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

מורים

רותם נחמני

רותם שחקנית ומורה לתיאטרון בוגרת תואר ראשון B.ed  לבימוי והוראת תיאטרון במכללת סמינר הקיבוצים, רותם היא זוכת פרס שחקנית משנה בטקס הפרינג’ “קיפוד הזהב” 2016. בוגרת ביה”ס למשחק “הדרך” בניהולו של אייל כהן, בוגרת ביה”ס “פרסונה” לתיאטרון פיזי בניהולם של נלי עמר וטיירי מורל מועמדת לפרס שחקנית ראשית בטקס “קיפוד הזהב”2012. שחקנית יוצרת בתיאטרון קליפה.

מאיר אשרף

מאיר אשרף, שחקן, בוגר הסטודיו למשחק “ניסן נתיב”. משחק, מביים, כותב ומלמד משחק.
שיחק בתאטראות: “תמונע”,”צוותא”, “הסימטה” “קפה הקאמרי”.
בטלויזיה בסדרות “החיים זה לא הכל”, “טקסי דרייבר”, “צימרים”, “קופיקו”.
בוגר לימודי תסריטאות בהנחיית אסף ציפור.
זוכה מלגת קרן שרת במשחק ובתסריטאות. 
בימים אלה מפתח סידרת טלוויזיה ומשמש כבמאי הלהקה הייצוגית של “בימת הנוער”.

פיני טבגר

פיני למד בבית הספר למשחק ניסן נתיב ובאוניברסיטת תל אביב במגמת קולנוע לתואר ראשון שבסיומה יצר את הסרט “פנחס” , פיני לקח חלק בסדרות טלוויזיה כמו: “טירונות” , “הילדים מגבעת נפוליאון” , “דקות של תהילה” ו”השיר שלנו”.השתתף בהצגות ” בא לגנון” ו”צפירה” . שיחק בסרט הקולנוע ” “אדמה משוגעת” ובסרט “איים אבודים”.ב-2008 הנחה את התוכנית “היפה והחנון” בערוץ 10

גור קורן

גור הוא במאי, מחזאי ומורה למשחק בוגר “בית צבי” מגמת בימוי ומשחק. מחזור 2002.

כבמאי הספיק גור לביים מספר רב של הצגות כמו: “הרובע העתיק” (מאת טנסי וויליאמס) – בית צבי. , “צייד המכשפות” (מאת ארתור מילר) , “העצים מתים זקופים” (מאת אלחנדרו קסונה ) , “כוכבים עם שחר” (אלכסנדר גאלין) ,”קיץ אחרון” (ג’יין צ’מברס) ועוד… 

בתחום כתיבת מחזות לילדים כתב גור את “המסע לארץ הקופים” (ע”פ סיפרו של קרל צ’וקובסקי) – הוצג במסגרת פסטיוואל הצגות ילדים של בית צבי בדצמבר 2001 ובינואר 2004.

בתחום המשולב של כתיבה ובימוי ניתן למצוא את : “לירות בראש” – הוצג בבית צבי, דצמבר, 2001 עם תלמידי שנה ג’ ,”שרון סמו הרוצח” – הוצג בתיאטרון הספריה, אוקטובר 2002 ,”אני ונפשי” – הוצג בתיאטרון “תמונע”, מאי 2004.

2010 כתב ומשחק בתפקיד הראשי בהצגה “חמש קילו סוכר בתיאטרון גשר

2011 בימוי ההצגה “הצגת ילדים” בבימת הנוער בכפר סבא

2011 בימים אלו מביים את ההצגה “ג’סיקה” בתיאטרון גשר

נועם ציפורי

בוגרת מסלול משחק בסמינר הקיבוצים, בעלת תואר ראשון בבימוי והוראה, מנחת סדנאות תיאטרון, יצירה ומוזיקה, לקחה חלק במספר הפקות במהלך השנים האחרונות בתחום התיאטרון ובינהם ההצגה קונצרטה לשמונה.

לביא זיטנר

לביא זיטנר הגיע למשחק מקצועי בגיל 11.5 ביד המקרה, שיחק מאז בתאטרונים לגדולים ולקטנים, השתתף בסדרות בטלוויזיה ונהיה מוכר, לביא הוא בוגר מגמת התיאטרון של עירוני א׳ והסטודיו לאומנויות הבמה מייסודו של יורם לווינשטיין, למרות שמעולם לא חלם להיות שחקן (מנגן מגיל 3 וחלם להחליף את המאסטרו זובין מהטה) התאהב במקצוע השחקן ונשאר בו עד היום, מאז הוא משחק מלמד כותב ומביים וגם ממשיך לנגן בכל הזדמנות. לביא מאמין גדול בדרך, מתגעגע לילדות ולעולם לא מפסיק לחלום.

יובל ברגר

יובל הוא תסריטאי ושחקן בוגר הסטודיו למשחק של יורם לווינשטיין, ומשחק מול מצלמה אצל רותי דייכס, , למד תסריטאות באוניברסיטה הפתוחה, ואצל אסף ציפור, בוגר החוג לתקשורת במכללה למנהל .כשחקן מופיע בקאמרי ב”סלאח שבתי”, נמר חברבורות ב”תמונע”, שיחק גם ב”פרויקט ג’בליה” בפסטיבל עכו, “המופע של זוכוביצקי” בצוותא (הצגה אותה גם כתב), “שני חדרים” (קפה תיאטרון קאמרי) ועוד. בטלוויזיה שיחק ב”תיק יהלום” (לוגי), “חטף פתח” (חינוכית), “בוא נתערב” (חינוכית), תפקידי אורח ב”חקירה פנימית” (yes), “24 – תום אבני” (ערוץ הילדים) ועוד. כמו כן השתתף בפרסומות. כתב לטלוויזיה ל- “קצרים”, “המובילים” (ערוץ לוגי), “האלופה 2”, “דני הוליווד 2”, “נשות הטייסים” (יעלה בערוץ 10) ועוד. כמו כן כתב את המחזה “המופע ל זוכוביצקי” שהופיע שנתיים כהצגת בית ב”צוותא.

רונן סדיס

שחקן,במאי יוצר וכוריאוגרף בוגר בית הספר לאומנויות הבמה סמינר הקיבוצים 1999 נשוי + 1

רונן בעל ניסיון רב של 13 שנה בתחום הבמה בהוראת תיאטרון למגוון גילאים וסוגי אוכלוסיה שונים לימד ומלמד בשנים האחרונות תיאטרון , תיאטרון רחוב , תנועה וליצנות.

מבין המקומות שרונן חלק את כישרונו ניתן למצוא את בית הספר למשחק של סופי מוסקוביץ , בית הספר stage , תאטרון אורנה פורת ,מדיטק חולון וכמובן בימת הנוער בכפר סבא.

מבין ההצגות הרבות שבהן לקח חלק פעיל כשחקן ניתן למצוא את “קן הקוקויה” בתיאטרון הבימה ואת המופע ” אלומיניום – המקורי ” ועוד

בתחום הבימוי ניתן למצוא את ההצגה ” וולקרו” שבא זכה לציון שבח בפסטיבל ישראל , מופע אקסטזירה של להקת “טררם” ( בימוי וכוריאוגרפיה ) , “תלויים” בפסטיבל עכו ועוד.

ירדנה גלבר

ממקימי בימת הנוער,בוגרת תיאטרון,בוגרת מסלול קולנוע בימוי והוראת הקולנוע וכמו כן בוגרת לסלי קולג’ בפסיכודרמה.מתוך כל עבודותיה בחרה ירדנה לשלב בין כל העולמות דרך הבאה קולית,הגשת טקסט,רצון,כונה ופעולה. 

בהוצאת הספרים מודן ניהלה ירדנה את התחום של הכנה לכיתה א’ והייתה שותפה לבניית שיטת הקריאה ” מתחילים ב א’ ” כיום עוסקת ירדנה בהכנת ילדים לכיתה א’ ,שילוב של הקניית הקריאה דרך שפת התיאטרון וחיזוק הדימוי והביטחון העצמי. 

ירדנה עובדת עם תלמידי הסטודיו בכוונת הטקסט,בהתייחסות לטקסט,בהגשתו ,בהתמקדות,בהעצמה וחיזוק הרצון.

יאיר שפירא

במאי, מחזאי ושחקן. בוגר ביה”ס לאמנויות הבמה של סמינר הקיבוצים במסלול משחק.

בשנת 2016 כתב וביים את ההצגה “נדודים בקערת אבק” שעל ה בסמינר הקיבוצים . בשנת 2018 כתב וביים את ההצגה “לוויתן” שעלתה בתיאטרון המרכז הגאה, כמו כן כתב את הצגת הילדים  “המסע לאי לפפה”. השתתף כשחקן בהצגות- “שמונה וחצי” בבימויה של מירי לזר, “אורז כחול” בבימויה של גליה פרדקין ו-“טנגו” בבימויו של סיני פתר.

זוכה מלגת קרן שרת לשנת 2016

אירנה שולמן

אירנה היא שחקנית פעלולנית ופנטומימאית המתמחה בקרבות במה ואקרובטיקה בימתית , בעלת ניסיון של 20 שנה בהפקות תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה בארץ ובחו”ל. בוגרת בית הספר לפנטומימה בקייב(פנטומימה), בית הספר למשחק “ניסן נתיב” ת”א, סמינר הקיבוצים ת”א (בימוי והוראה). השתתפה בהפקות קרקס ותיאטרון פנטומימה באוקראינה כפנטומימאית-ליצנית, הפקות קולנוע רבות בשיתוף עם צ`אק נוריס, טוני קורטיס, מייקל דודיקוף ועוד- בתור פעלולנית- כפילה.

השתתה בסרטים ישראלים רבים ובניהם: “קרב אל תל-חי”, , “פעמיים בוסקילה”, “מקס ומוריס” ועוד. כפעלולנית- כפילה בפרסומות- “קוקה- קולה”, יופלייט”, מי עדן”, “סופרפארם” ועוד. 

בתיאטרון שיחקה אירנה ב “הקאמרי”- “רצח”, “השחקן”, בתיאטרון הבימה”הבימה”- “מדריך למטייל בוורשה”, ,תיאטרון ילדים ונוער “אורנה פורת”- “פילים לא רוקדים בלט”, ובאופרה ישראלית-“סינדרלה”(פנטומימה והליכה על הקביים). השתתפה בהפקות ופסטיבלים שונים בארץ ובחו”ל בין היתר בהפקה של הישרדות 1 והישרדות 2.

אפרת שטינלאוף

אפרת שטינלאוף היא במאית, מחזאית ויוצרת תאטרון, אפרת למדה בימוי והוראת תאטרון בסמינר הקיבוצים לאחר שסיימה תואר ראשון ושני במנהל עסקים.

ביימה את ההצגות: “ציד עכברושים” (פיטר טוריני) שהופיעה בתמונע, “תכתבי בגוף זכר” (חנה לבנה) בפסטיבל אישה 2009, “נוף ילדות” (דניס פוטר) עם קבוצת חובבים ברוזין, “חלום ליל קיץ” (שקספיר) עם קבוצת חובבים ברוזין, “גפרית וצרי” (דניס פוטר) בסמטה, “הלילה האחרון ברפת” (נועה כורם) השתתפה בפסטיבל צו קריאה בצוותא ולאחר רצה שם כהפקה מלאה, “הבית זה מה שמפריד” (נועה כורם) השתתפה בפסטיבל עכו 2014.

אפרת יצרה וביימה את ההצגות: “בתיאבון” שהופיעה במשך 5 שנים בתאטרון הסמטה, “ראיתם את הכלב שלי?” הצגת ילדים שרצה בכל רחבי הארץ, “התליין והנידון למוות” מחזה קצר שהשתתף בפסטיבל תאטרון קצר בצוותא ולאחר מכן תורגם לספרדית והוצג במקסיקו, “סטארטאפ” שרצה בתאטרון נחמני. כיום אפרת מרכזת מגמת תאטרון באור יהודה, מלמדת בביכורי העתים ומעבירה סדנאות תאטרון במסגרות שונות. חברה בארגון היוצרים העצמאיים בתאטרון ובאיגוד הבמאים.

רקפת בינימין

רקפת היא בימאית ושחקנית, רקפת היא בוגרת תואר שני בבימוי מאוניברסיטת ת”א, את התואר הראשון בבימוי סיימה בהצטיינות בסמינר הקיבוצים כמו כן היא בוגרת “בית צבי”. רקפת ביימה את ההצגה “מתחת לעור” שתעלה בתיאטרון תמונע בחודשים הקרובים כמו כן ביימה את ההצגה ” משוגעים” עיבוד לספר “ורוניקה מחליטה למות” שעלתה בתיאטרון קרוב. שימשה כע.בימאי בתיאטרון “החאן” בהצגה “גברים” וע.בימאית בתיאטרון T.A.C.T בהצגה” מקווה”. רקפת משחקת כבר 7 שנים ב”תיאטרון של יפה גבאי” כמו כן שיחקה בתיאטרון ” ערוצי בידור” וב”תיאטרון חיפה”

אילן פופקו

בוגר “רפיד-פייר ” בריסל,ממוביליי תחום תיאטרון האימפרוביזציה בארץ.

מנחה ומעביר סדנאות ומפגשי תיאטרון לנוער ומבוגרים, שחקן במרכז לתיאטרון עכו,דיאלוג מנג’ר עם תיאטרון גשר והשתתף בהפקות טלוויזיה שונות (החיים זה לא הכל, המצפון, מר מאני, פרנקו וספקטור ועוד).יזם, במאי ושחקן במופע האימפרוביזציה “לא רואים ממטר” , יוצר ומנהל הפרויקט- “יורדים גבוה” ,חבר בלמה אלפקה, אימפרו אול סטאר,ומנהל אומנותי-אימפרוליין-improline.co.i

הילה הלוי

הילה היא שחקנית יוצרת, בוגרת הסטודיו של ניסן נתיב בתל אביב, זוכת מלגת קרן שרת למשחק.

הילה למדה אימפרוביזציה במרכז לאימפרוביזציה אלונה פרץ, וחברת להקת אימפרוביזציה ,לימודי מחול קלאסי ומודרני במשך 10 שנים. כיום לומדת אצל המורה לתנועה והכוריאוגרפית מרינה בלטוב.

כשחקנית שיחקה הילה בין היתר, שיחקה בהצגות בתאטרון חיפה, תאטרון הקיבוץ, חברת אנסמבל מעבדתרבות דימונה במשך שלוש שנים.

הילה היא זוכת צל”ש בפסטיבל תאטרונטו 2012 על הצגת היחיד “בגדי חורף אבא” אותה הציגה בתאטרון הקאמרי. מועמדת פרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל מילאנו 2009 על תפקיד ראשי בסרט “מי אתה בשבילי” 

כיום משחקת בהצגה “המלט” בתאטרון תמונע.

כבמאית, בין היתר, יצרה עבודת תנועה במרחב לפסטיבל עכו “בשתיקה”, וכן יצרה כוריאוגרפיות להצגה בתאטרון הקיבוץ ובתאטרון דימונה.

עומר עציון

עומר הוא בוגר בית צבי משנת 2002 בין תפקידיו הבולטים ניתן למצוא את ‘מקס’ בהצגה עקומים, ויק ב’מלקולם הקטן ומלחמתו בסריסים’, ‘הרמן קרוק’ ב’גטו’ קרל ב’קלף חזק’ בתאטרון הספריה ,’אגו’ ב’אני ונפשי’ בתאטרון תמונע, יורי פטרובסקי ב’היסטוריה של הקומוניזם כפי שסופרה לחולי נפש’ בתאטרון קרוב והקאפו בהצגה ‘שעונים’ תאטרון תמונע והקאמרי, הצגה שהציגה בלמעלה מ20 פסטיבלים בינלאומיים מסביב לעולם בשפה האנגלית וזכתה בפרסים רבים. כמו כן שיחק בסרטים ‘התנתקות’ של עמוס גיתאי, ב’יותר איטי מלב’ של יוני זיכהולץ וינאי גוז, ב’לוויה בצהריים’ של אדם סנדרסון וב’הקפות’ של הבמאית והתסריטאית, לי גילת וגילם גם מספר תפקידים בטלוויזיה. 

בוגר מגמת תסריטאות בסם שפיגל.

אסתי כץ

אסתי היא,זמרת,שחקנית,קריינית מקצועית ,ומורה לפיתוח קול והיגוי ותיקה ומנוסה , מלמדת ב” בית צבי ” ומכשירה זמרים רבים לאודישנים ומופעי במה.

לפי אסתי הלימוד נעשה בשיטה משולבת : הפקה ופיתוח הקול , נשימה , עבודת גוף יציבה ועמידה נכונה על הבמה , הגשת שיר , הבנת הטקסט , דיקציה והיגוי נכון.

נתלי שילמן

בוגרת בית הספר למשחק ניסן נתיב. בימאית כוראוגרפית וכותבת. מורה לתנועה בקבוצות הנוער של הסטודיו למשחק, ניסן נתיב, סמינר הקיבוצים ובסדנאות זיגוטה. ייסדה בשיתוף עם מרינה בלטוב את זיגוטה- סטודיו תאטרון תנועה. מתמחה בעבודת תנועה עם שחקנים המבוססת על אימפרוביזציה פיזית, קונטקט אימפרו’ המשולבים עם שיטת גרוטובסקי ליצירת דינמיקה קבוצתית בחלל העבודה.

שלומי גולן

שלומי הוא בוגר סדנאות:פיליפ גוליה- פריז, פינה בלקוורט- פריז, קרקס השמש- בלגיה, בים מייסון- סירקומדיה אנגליה ועוד…

מביים ומנהל אומנותית את מיטב אירועי הקרקס ותיאטרון הרחוב בארץ ומייסד המרכז הישראלי לליצנות בישראל , מייסד קבוצת “רופא חלום” בבתי חולים בארץ .

זוכה הפרסים:הביצוע הטוב ביותר במופע “סיפולוקס מאוהב” – פסטיבל עכו 1999, בימוי – פרס קיפוד הזהב לתיאטרון הפרינג’ 2004 – עבור ליצני השערורייה ובימוי – לולו הרפתקאה באושוויץ – תיאטרונטו 2009 – ציון לשבח.

ג'רום

ג’רום החל את דרכו עוד בצעירותו כאשר היה רכז נוער ופרויקטים בחברה למתנ”סים באשדוד.

הוא החל את לימודיו הגבוהים בבית הספר הלאומי למשחק ותיאטרון JAQUE LECOQ בפריז,בית ספר לאומנויות הבמה ” LE SAMOVAR ” – התמחות ליצנות תיאטרון, המסכה, ” BOUFFON ” המריונטה ולהטוטנות בפריז, ואף לקח שיעורי משחק ” CHRISTOPHE-MARCHAND” סיפורים בפנטומימה, הטרגדיה, המלודרמה, הקומדיה האנושית, הקומדיה דלארטה, הליצן ועוד נושאים מגוונים.

ג’רום הפיק פסטיבלים עירוניים שונים, בימוי הצגות בבתי ספר ,רכז אומנותי, במאי ומורה לתיאטרון ( המסכה, הקומדיה והליצן ) .

בנוסף עוסק ג’רום כליצן בשרות הרפואה בבית חולים ” הדסה עין כרם ” – מחלקת ילדים, 

מבוגרים ומחלקות נוספות .(ממייסדי הליצנות הרפואית בארץ קבוצת רופא חלום ג’רום קיבל הצטיינות על כך בשנת 2004) .

הפקות תיאטרון עם קבוצות שונות כגון : קבוצת חירשים אילמים בהצגה “לא שומע ” , קבוצת תיאטרון בוגרים ונוער במסגרת במת אשדוד.בין הפקותיו של ג’רום ניתן למצוא גם את: “פנטזיה לחיות “, “צעצועים ” תיאטרון ברמוזה (עלו במסגרות שונות בניהם פסטיבל עכו, פסטיבל לתיאטרון רחוב בת-ים),”אנשים בירוק” מופע ליצנות בשילוב שירה, המופע “קברט האף האדום”.,ליצנות באתיופיה ” ” art love and joie, פרויקט “כל העולם קרקס” ,פרויקט של משרד החוץ ” הכשרת ליצנים באטיופיה” ,הצגת יחיד ” mr j ” ועוד…

יערה רשף

יערה היא בוגרת “בית צבי” שחקנית ומדריכת תיאטרון, מדריכה חוגי תיאטרון בגני ילדים, מפעילת תיאטרון סיפור לילדים ברחבי הארץ, משחקת בתיאטרון תמונע, תיאטרון הספרייה, ובהצגות ילדים. זוכת מלגות: פיטר פריי, שמוליק סגל, רפאל קלצ’קין, ופרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל smallbama2008 על תפקידה בהצגה “צוצי”. יערה מתמחה בעבודה עם ילדים ומשתמשת בתיאטרון ככלי לפיתוח ערך ה”אני” של הילד, ערך הדמיון והיצירתיות, ביטחונו העצמי ושיפור התקשורת הבין אישית.

להרשמה לשנה החדשה ופרטים נוספים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן