אודישן לסדרה ספיידרז עונה 2 - bimatnoar

מגיל 5 ועד כיתה יב'

הסניפים שלנו

הסטודיו הוותיק

טרומן 10 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

הסניף החדש במתחם הקופסה בקניון כפר סבא הירוקה

רפפורט 3 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

אודישן לסדרה ספיידרז עונה 2


ליהוק עונה 2 - ספיידרז - אודישן

 

הפקה – NUTZ PRODUCTIONS מבית ענני תקשורת     

יוצרי הסדרה: מיכל קופר קרן

כותבים: מיכל קופר קרן אילן רוזנפלד

במאי – אופיר לובל

מועד צילומים- קיץ 2021

 

האודישן מיועד לתלמידי בימת הנוער כפר סבא בלבד

 

מצורף ברייף דמויות + טקסטים לאודישן 

לגבי הדמות של דיין – ילד בן 11 חד ורבלי  (אין בעיה שהילד יהיה גם בן 12 או 13 כל עוד הוא נראה כבן 11 – בבקשה לשים לב שהילדים יהיו עד הקיץ בני 11 )

לגבי תפקיד מאיה גרין בת 16 – אפשרות גם לבת 18 שנראת כבת 16

 

איך ניגשים לאודישן במתכונת קורונה:

לצלם במקום מואר ושקט , טייק אחד בקלאוזאפ (רק פנים)  טייק 2 מידיום שוט (מהמותנים עד המצח)  .

לפני ששולחים את האודישין יש לשנות את שם הקובץ :

שם מלא + תפקיד+ בימת הנוער כפר סבא .

חשוב ומומלץ להתלבש יפה לאודישין המצולם, מאחר והוא נשלח גם לאישור בחו”ל.

בנוסף לא יתקבלו אודישנים ללא כל הפרטים בשם הקובץ.

 

המועד לשליחת האודישן הסתיים

 

לוג ליין: הספיידרז חוזרים לעוד עונה מותחת, מצחיקה ומפתיעה. הפעם הם רודפים אחר ארנסטו ספיבק, פושע שמתכנן  מהלך מסוכן במטרה להגיע לאוצרות שקבורים במערה עתיקה. כדי לעצור אותו, יהיה על הספיידרז לחשוף את הצוות הסודי שלו, שנמצא בשטח. בדרך, הם מתחברים עם נער בן גילם, מבלי לדעת שהוא שליח של ארנסטו, שנשלח לסכל את משימתם.     

תקציר: העונה נפתחת במבצע גדול של אקו בניסיון לתפוס את ארנסטו ספיבק, פושע מוכר שמייצר רעידות אדמה מלאכותיות. ברגע האחרון, המבצע נכשל בגלל טעות גורלית של הספיידרז. כתוצאה מכך הוריהם, אנה ונוח, מושעים מתפקידם כסוכני אקו. אפופי רגשות אשמה, הספיידרז מחליטים לתפוס את ארנסטו בעצמם. הם שותלים מלכודת לארנסטו בשמורת טבע מרהיבה, ואז נוסעים לשם לחופשה משפחתית, בתקווה שארנסטו יגיע גם הוא וייפול היישר לידיהם. אלא שארנסטו לא מגיע בעצמו אלא שולח בשמו אנשים,  שאת זהותם הספיידרז צריכים לגלות. האם אלה בני הנוער המתנדבים, ששומרים על ניקיון השמורה? מדען נלהב ובתו התוססת שהגיעו לחפש מאובן של דינוזאור נדיר? פועלים של חברת הבניה שעושים עבודות עפר בשטח? או המשפחה הנחמדה בקרוואן לידם? הספיידרז יוצאים לחקירה סמויה של כל החשודים, ועל הדרך מסתבכים בהרפתקאות משעשעות, אהבות חדשות, חברויות לא צפויות, ושלל סכנות מפחידות ברחבי השמורה. מה שהם לא יודעים, זה שארנסטו ספיבק גילה שהם שם, והוא נחוש לעצור אותם בכל מחיר.

 

דמויות ראשיות חדשות לליהוק לעונה 2 

 

מיה גרין, 16–  ( לבני 16-19 – חובה להיות בת 16 ביולי הקרוב ) חרוצה, אמיצה, חדורת מטרה ושנונה. הספיידרז פוגשים אותה כשהיא עוזרת לאביה המדען לחפור מאובנים בשמורת טבע שבה נמצאים הפישרים בחופשה משפחתית. מיה היא לא בת עשרה טיפוסית ולא מתעניינת ברשתות חברתיות וטיקטוק, מה שנותן את הרושם שמדובר בנערה בוגרת לגילה. כשאנחנו פוגשים אותה לראשונה בסדרה היא נמצאת לבדה עם אביה והצורך שלה בחברה של ילדים בני גילה מביא אותה לחפש קשר עם דניאל פישר.

 

ליאם ברמן, 18 – ( 18-22 -חובה להיות בן 18 ביולי הקרוב )  נאה, כריזמטי, רהוט. ליאם הוא פועל של ארנסטו שנשלח למערת אורנים במטרה לשבש את החקירה של הספיידרז. הוא מאד להוט להתקדם בארגון הפשע של ארנסטו ויעשה הכל כדי להוכיח לו שהוא ראוי לכך. הוא נשלח לשמורה כדי להתחבר עם ילדי משפחת פישר ולהגיע דרכם לאנה.  

 

גאיה 18 – ( 18-22 -חובה להיות בת 18 ביולי הקרוב ) מייסדת ארגון המתנדבים “שומרי השמורה”, ארגון של בני נוער שעובד ללא תשלום ושומר במשך כל השנה על ניקיון השמורה ועל בעלי החיים והטבע. גאיה אוהבת להיות בחוץ כל חייה, היא לא מפחדת להתלכלך ומכירה כל שביל בשמורה. היא אקטיביסטית לוחמנית ובעלת עקרונות. גרה לבד עם אימה שפוטרה מעבודתה והן נכנסו לבעיות כלכליות. יש לה בת זוג, אמילי, שעובדת איתה בשומרי שמורה.   

 

אמילי  18 – ( 18-22 -חובה להיות בת 18 ביולי הקרוב ) בת זוגה של גאיה ומנהלת יחד איתה את “שומרי השמורה”.  חיובית, רומנטית, מתוקה ואמיצה שתעשה הכל בשביל להגן על האנשים שקרובים אליה. ובראשן גאיה. היא וגאיה הן בנות זוג שמתנהלות בפתיחות ושיוויוניות.  

 

דין 11-  ( 11-12 – מיועד למי שיהיה בן 11 עד חודש יולי ) שכן של הפישרים באתר קרוונים של שמורת הטבע שנמצא בחופשה משפחתית  עם אמו  הגרושה רותי ובן זוגה החדש דיווייד. דין הוא דמות קומית, הוא בוגר לגילו, ילד מלא בטחון,  פטפטן, חסר טאקט וחנון, חובב עכבישים וחרקים, שנשרך אחרי טומי והספיידרז לאורך כל החופשה שלהם. אביו הוא פסיכולוג ודין אוהב לצטט אותו ולנתח אנשים בצורה מעייפת.  

 

בהצלחה 🙂

להרשמה לשנה החדשה ופרטים נוספים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני