אודישן לסדרה כראמל ב-כאן 11 - חינוכית

מגיל 5 ועד כיתה יב'

הסניפים שלנו

הסטודיו הוותיק

טרומן 10 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

הסניף החדש במתחם הקופסה בקניון כפר סבא הירוקה

רפפורט 3 כפר סבא
studio@bimat-noar.co.il

אודישן לסדרה כראמל בכאן 11 – חינוכית

אודישן לסדרה כראמל בכאן 11 החינוכית

אודישן לסדרה חדשה “כראמל”  בכאן 11 לתלמידי בימת הנוער כפר סבא

יוצרים: שירילי דשא ורועי שגב

ליהוק: מורן מרציאנו ואודי ברינדט

האודישן המצלום מיועד לבנים ולבנות בגילאי 12 עד 13 ( חשוב לציין כי האודישן מיועד במקור רק לגיל 12 אבל מי שבגיל 13 ונראה צעיר לגילו אז מוזמן גם לשלוח ) – לא ניתן פחות מ 12 בגלל חוקי עבודה !

תקציר הסדרה:

רובי, גול ואל-אל הם שלושה אחים שנאספו מבית יתומים ואומצו ע”י גברת מילה לפני כמעט עשר שנים. אל אל הוא הבכור המטופח, גול האמצעי שלא ניחן בחוכמה רבה, ורובי האח הקטן, טוב הלב גיבור הסדרה.

הסדרה נפתחת כשאל ביתם מגיעה חבילה מסתורית מדוד עשיר שנפטר, ושעל קיומו לא שמעו מעולם. בתוך החבילה שלוש טבעות קסם שעוברות במשפחתם של האחים כבר יותר משלוש מאות שנים. כל אח צריך לבחור טבעת שתקבע את חלקו בירושה.

אל-אל יורש את הטירה של הדוד ארתור, גול יורש את מפעל המכוניות הגדול, ורובי יורש חתול בשם- כראמל.

האחים ואימם המאמצת- מילה, עוברים לגור בטירה המפוארת, ושם רובי מגלה שכראמל אינו חתול רגיל. הוא יודע לדבר, להיות רואה ואינו נראה, לנגן בפסנתר, לצייר, ואפילו להפוך אבנים לזהב.

בטירה מתגוררים גם צ’אנג- הטבח הסיני, ספ- חבר הילדות של מילה, וגברת בלום – סוכנת הבית המרושעת, וביתה היפה הלנה. גברת בלום מתחבלת תחבולות שונות במטרה להשתלט על הירושה של האחים ולגרש אותם מהטירה. לצורך כך היא נעזרת בביתה הלנה.

במהלך הסדרה מסתבר שהירושה של האחים בסכנה, הטבעות נגנבות, אל אל וגול מתאהבים בהלנה ורבים על ליבה, יתומה נוספת בשם ג’יין מגיעה אל הטירה, ובעקבותיה גם מנהלת בית היתומים רודפת הבצע סיסיליה טולין, ומילה והאחים מסתבכים בשלל צרות שנוחתות עליהם.

הם יבינו, שהדרך הטובה ביותר לעמוד מול הסכנות ולנצח אויבים מרושעים, היא להישאר מאוחדים. הם גם יגלו שלמזלם, הרבה יותר קל להילחם בסכנות כאשר יש לך חתול חכם ופלאי ששמו – כראמל.

את האודישן לבנים ( רובי ) יש להוריד בלחיצה כאן

את האודישן לבנות ( ג’יין ) יש להוריד בלחיצה כאן

את האודישן המצולם יש לשלוח עד יום ראשון הקרוב ה 7/3/21 

על שם הקובץ יש לרשום: שם מלא, גיל, מספר טלפון של ההורים ושאתם מבימת הנוער כפר סבא

בהצלחה 🙂

להרשמה לשנה החדשה ופרטים נוספים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן